fbpx

Bezpłatny webinar

Jak się uczyć, żeby wreszcie zacząć mówić płynnie po angielsku!

12 października
godzina 20:00

Bezpłatny webinar

Jak się uczyć, żeby wreszcie zacząć mówić płynnie po angielsku!

12 października godzina 20:00

Bezpłatny webinar

Jak się uczyć, żeby wreszcie zacząć mówić płynnie po angielsku!

12 października godzina 20:00

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

  1. Uczysz się angielskiego od wielu lat, ale nadal nie mówisz płynnie?

  2. Czujesz blokadę, kiedy trzeba się odezwać po angielsku?
  1. Nie przychodzą Ci do głowy potrzebne słowa?
  1. Masz tremę przed kolejnym spotkaniem online po angielsku w pracy?
  1. Boisz się krytyki, więc wolisz się nie odzywać po angielsku przy znajomych lub rodzinie?

Podczas webinaru:

Beata Rusinowska

O mnie

Jestem lektorką-freelancerem i metodykiem z dyplomem Filologii Angielskiej UJ i  CELTA (University of Cambridge). Prowadzę kursy online: indywidualne i w kameralnych grupach.

Uczę dorosłych, jak z przyjemnością i na luzie oswoić angielski i skutecznie się komunikować. Zwłaszcza tych, którzy mają blokady i już nie wierzą w swój sukces, albo utknęli na poziomie szkolnej znajomości języka. Tworzę kursy dostosowane do potrzeb i zainteresowań, stawiam na dobry kontakt z uczniami, atmosferę bez stresu i autentyczną wymianę myśli na zajęciach.

Warsztat pracy stworzyłam na podstawie 24 lat doświadczenia pracy lektorki, w tym 7 lat jako metodyk. Prowadzę do pierwszych sukcesów, a te dodają pewności siebie i… skrzydeł.
.
"Polecam Beatę jako najlepszego nauczyciela języka angielskiego. Jest cierpliwa, tolerancyjna i równocześnie potrafi zmobilizować do nauki. Wciąż zaskakuje mnie swoją kreatywnością, jej lekcje są ciekawe, często oparte na aktualnych wydarzeniach z różnych dziedzin. W języku angielskim poszerzam swoją wiedzę  od tematów politycznych, poprzez wiedzę naukowa, do tematyki "szeroko pojętej kultury". Beata proponuje także ciekawe i łatwe formy pracy z językiem np krótkie filmiki, quizy, artykuły. Jest otwarta na moje sugestie i prośby o tematykę związaną z moją profesją. Po kilku lekcjach z Beatą, przestałam się bać mówić w języku angielskim  i nabrałam pewności siebie, mimo, że mam świadomość, że  daleko mi do doskonałości. "
Renia
"Beata jest wspaniałym, zawsze świetnie przygotowanym do zajęć, wymagającym nauczycielem, a przy tym niezwykle miłą i serdeczną osobą 🥰. Dzięki niej przełamuję moje bariery językowe, choć do niedawna nie wierzyłam, że kiedykolwiek będzie to możliwe. Beata sprawia, iż myślę: angielski jest fajny, dam radę, czasami nawet jestem z siebie dumna 😊"
Iwona
Beata jest świetnym lektorem! Lekcje są bardzo dobrze przygotowane, świetnie prowadzone, ciekawe i przystępne 🙂 A do tego jest przesympatyczna i otwarta. Nic tylko brać... Kursy jakby co 😉
Agnieszka